Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj, tak konečně něco... Poslední dobou je tiu hlavně něco o blozích a teď sice taky, ale taky je to užitečné! dámy a pánové: "Jak zýšít navštěvnost aneb co lidi na netu nejvíc vyhledávají"!!!! Super, že? Tak se koukněte!

Tady:

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski,Lostprophets,Nevada Tan,Mandrage, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne,Ewa Farna, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Nezapomeňte na ZDROJ! www.make-it.estranky.cz!!!!!!

Zatim pááááá!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blog style type exetue

(Design-studio, 7. 6. 2012 16:33)

NO,nehodnotím ten hle článek ale web.
Hrůza,kombinance do očí bijící růžové a bíle je prostě hrozná.
OHLEDNĚ KOPÍROVÁNÍ ČLÁNKU,potřebuješ souhlas autora!
Web už byl nahlásen na správu autorských poplatků

Re: Blog style type exetue

(liluš, 29. 10. 2014 16:28)

Moje slova!

ahojky

(osobqa, 29. 1. 2010 11:08)

páni to je ale veci :-)
plomin za reklamu, ale nechces se zucastnit meho SONB na mem blogu: http://magicka-galaxie.blog.cz/1001/1-sonb
???
púo pripade bych se mocinky rada s tebou spratelila

fairy (adminka)

(fairy (adminka), 14. 4. 2009 16:25)

Hele ty, klikačko a ffuuuuuuuuuu, Já nemám zájem o to aby mi se někdo psal pitomosti, ale když už tě o něco žádám! Napiš mi plksky tvůj blog, neboj, nebudu na tebe narážet ani nic takovýho, takže mi prosím napiš. Díky moc. Jinak čekám že mi sem napíšeš do 20. 4. 09 jinak dám vědět adminům a internetové válce. Jinak se neboj. Pá Pá!

ADMINKA

(adminkA, 9. 4. 2009 19:12)

Ahoj, píšu tomu kdo mi poslal to posero. Nevím kdy jsem smazala nějaký tvůj komentář, a nevm jaký zdroj mám uvést. Dík a čau! Napiš mi ten zdroj!!!!

ffuuuuuuuuuu

(posero , 7. 4. 2009 15:52)

hele nebuď hezky posraná a nemaž moje komentáře a hezky uveď zdroj nebo to nahlásím administrátorovi!!!

adminka

(Fairy, 6. 4. 2009 21:42)

Mě to poslala kámoška na skype! A když tak mi napiš jaká, dík!

lhářko!!

(klikačka, 6. 4. 2009 14:35)

tak ty vydáváš všchno za vlastní?!?! tak to si pěkně posraná!! třeba tohle jak zvýšit návštěvnost tak to jdno holka má na blogu už 2 roky!!!!! takže nebuď posraná a hezky uvěď zdroj!